Ont, det gör ont!
God kväll godingar!
En hel dag i skolan med repetition av våra instuderingsfrågor. Det är nästintill kortslutning i knoppen just nu om man säger så. Som att inte det vore nog så har jag en sån ihärdig smärta i i ländrygg och neråt. Jag har smörjt med Voltaren creme i 4 dagar nu och det har blivit bättre, men ONT gör det.
Diskutbucktning, nerver eller muskelvärk? Jag tror/hoppas själv att jag överbelastade när det blev 4 bål/rump/lår-pass (av ren slump i utbildningen) förra veckan. Är det inte bättre i slutet på veckan så åker jag till läkaren.
Ikväll ligger böckerna ihopslagna i köket och jag ligger och glor på TV och gör så lite som möjligt. 69 saker du vill veta om sex är på TV3 och är alltid sjukt kul att titta på.
Min själsfrände, andra hälft och vardagshjälte ligger stupad i soffan efter att ha varit vaken i 36 timmar ♥

Hoppas ni har en fin kväll!
PUSS