Vi ska nog vara glada ändå
Kollade tillbaka på bilder som är tagna för exakt ett årsen och barnen hade höst/varma kläder på sig :-O
17/5-2010

Kanske ska vi inte klaga på kylan som är idag...
Det var kallare förra året!
Kollade tillbaka på bilder som är tagna för exakt ett årsen och barnen hade höst/varma kläder på sig :-O
17/5-2010

Kanske ska vi inte klaga på kylan som är idag...
Det var kallare förra året!
Ändå har man för sig att de va varmare förra året.
Fina bilder:) Köper du mkt villervalla kläder till barnen? Tycker dom har fina kläder:)
Det gör mindre ont när man lägger framför muskeln än bakom! Idag gick jag igenom tuttbesiktningen utan anmärkning iaf. Hade haft en jävla blödning som gör att det hela gör ondare.
Har ni bra väder idag? Här regnar det som f*n och kallt är det oxå!
Puss snygging
Nä, några vantar & mössor behöver vi ju inte i dag i alla fall, så det blir väll bara att knipa käft om att det är kallt ute i dag då, HaHa!
Fina Bilder på barnen!
Idag har det varit ganska kallt här... och regn...jag längtar efter sol nu :P
verkar varit riktigt kallt då. kommer inte ihåg alls ^^, var upptagen med att vara gravid och förvirrad och i flytt tagen tror jag. haha
du gillar villervalla du med ser ja :D
ska försöka komma ner till gbg i sommar under en helg. om inte mannen vill haka kan ja ju åka själv under dan. åka tidigt på morgon å sen ta tåget hem på kvällen lr någe. löser sig. tänkte iaf åka ner, så kan vi ses då =)