FaceBook
Instagram
Mail

Jag somnade!

08:50:12

Ajjemen!
Trötta mamman somnade ifrån hela ESC igår, lite skamset kanske!
Men det är ju tur att man har facebook för om jag har fattat det rätt så blev det så här:

Top 3
1.Azerbajdzjan
2.Italien
3.Sverige

Då undrar jag lite har folk inte öron i alla länder eller röstar dom på sämsta möjliga bara för att se om den kan komma 1:a??
Vart hamnade Irland? Dom söta rödklädda killarna med sopkvast-frisyr. Jag höll min röst på dom!

Aja, bara och vänta ett år till!


Kommentarer
Postat av: Fnulan

Hej älsklingen!!!

Jag att uppe och nästan grät när lilla underbara Eric "bara" kom 3:a, han skulle ju för guds skull vinna!! Men Sverige vann ju i alla fall ;)

Jag tänkte bara åka upp för att umgås med dig raring! Och Hanna och Cecce =) Jag har pratat med Cecce så vi ska försöka pka samtidigt. Mina barns pappa bor i Götet så min tanke var att åka upp och lämnna av dom och sen stanna en eller två nätter och kanske låna barnen för en tur på Liseberg. Men jag vill inte tränga mig på och kan bo på hotell! Du är fin vännen!!!!

LOVE

2011-05-15 @ 09:07:56
URL: http://fnulan.se
Postat av: Emma

Joda ja kör den då och då och nu ska ja ta tag i körskolan igen, eller ja ska övningsköra med min sambo och sen när ja har pengar så ska ja ta tag i körskolan igen så ja får riktigt körkort. DE kommer behövas ifall vi ska ha fler barn senare. Vill ju kunna ha med båda o slippa lämna ena hemma:)

2011-05-15 @ 12:27:05
URL: http://mammatillbenjamin.blogg.se/
Postat av: Hanna - mamma till ღNeoღ

IRLAND??? :-O den va ju hemsk!! haha... Sverige borde ha vunnit, Erik är grym! ^^



puss på ljumsken!

2011-05-15 @ 12:53:08
URL: http://hannaofsweden.se
Postat av: Annas inspiration

Jag struntade i Eurovision i år, men det var ju synd att Eric inte vann...de flesta bidragen brukar ju var usla!



Hoppas ni har en fin helg!

2011-05-15 @ 20:04:19
URL: http://annasinspiration.blogg.se/
Postat av: hallonmamma

Azerbaijan och Italien SÖG! Jag fattar inte hur i h*lvete det kunde gå så långt.

2011-05-16 @ 07:14:36
URL: http://hallonmamma.blogg.se/
Postat av: Nina

ja gillade ettan. dock INTE italien...

2011-05-16 @ 13:01:11
URL: http://deliciously.se/

Kommentera inlägget här:

Namn:
Kom ihåg mig?

E-postadress: (publiceras ej)

URL/Bloggadress:

Kommentar: