FaceBook
Instagram
Mail

Ändrade planer!

09:19:50

Fick precis sms av Alexandra och lille Benji har feber så våran träff blir uppskjuten!
Synd, men det dröjer nog inte så länge. Däremot fasade jag lite över hur Evelina skulle ta det då hon ropat efter Benjamin heeela morgonen, men jag har tur att Evelina är så längt fram i tal och annat så när jag sa att Benjamin inte kunde komma för att han är sjuk så sa hon bara "-Hejdå Benjamin!" haha!

Evelina och Benjamin

Vad ska vi då hitta på idag???

Måste även passa på att gratta{#lang_emotions_flower} Alice m. Familj {#lang_emotions_flower}till deras dotter/lillasyster som tittade ut den 6/10! Grattis!!


Kommentarer
Postat av: MADELEINE- TROLLUNGEN OCH JAG

Han är så mysig att klämma på!!!

En gång var det t.o.m en tjej på stan som frågade om hon fick klämma lite ;)



Jag törs inte kolla på din film! Jag har blivit så jäkla rädd utav en film som en kompis skickade på fb förut! Jag var inte beredd heller..



Ha en bra dag!

2009-10-09 @ 09:29:49
URL: http://mapeleines.blogg.se/
Postat av: Dorothea - Tvillingmamma & Gravid

Hallå.

Jag UGGsen är KANON!

Så har vi ju två par sen förra året också - så sammanglagt 4 par har "mini" som h*nm kan använda ;) Beroende på om det blir en tjej eller kille då.. blir det en kile så är väl kanske inte de där små rosa skorna från förrå året så kul ;)

2009-10-09 @ 10:07:58
URL: http://theans.blogg.se/
Postat av: Jennie

Åh GRATTIS till Alice m. familj!!

2009-10-09 @ 10:24:08
URL: http://famhasani.blogg.se/

Kommentera inlägget här:

Namn:
Kom ihåg mig?

E-postadress: (publiceras ej)

URL/Bloggadress:

Kommentar: