FaceBook
Instagram
Mail

Tack snälla

22:01:09
Tack snälla du som skrev den fina kommentaren på förra inlägget! Jag blev så rörd! Tack verkligen!

Snuttan, sover oroligt ikväll, vaknar och gråter och är alldeless svettig, stackarn! Alla dessa tänder alltså! För inte ens ½ årsen fick hon sin första tand och nu har hon redan 11!!! Det har bara exploderat i munnen på henne, mammas tös! Ett under att hon är så snäll som hon är!

Min granne Dalal var här nu på kvällen och drack lite kaffe, hon är så godhjärtad och fin! Det var första gången hon va här så hon hade med sig en present till oss, sötnos!! Tack habibi!

Nee, nu väntar jag på att Zoran ska komma hem så han kan pröva skorna jag köpte till honom idag! Köpte svarta tygskor på H&M för 149:-! Gillar dom, enkla men snygga och OTROLIGT billiga!
dessa fast svarta!

Kommentarer
Postat av: Anonym

Jag menar det verkligen. Och du kanske tycker att jag är feg som skriver anonymt men jag vill helst vara det.



Jag har "känt" dej sen vi var yngre...hmm ett bra tag asså. Vi har typ aldrig umgåtts eller så..



Tycker det är väldigt kul o intressant att följa din blogg och fortsätt med det du gör!!!

2009-06-10 @ 22:48:25
Postat av: Emelie svarar:

Anonym: Tycker absolut inte det är fegt att vara anonym, tycker att det är bra att man kan vara det!

Jätte kul att "folk från förr" följer bloggen! Tack!!



Kram Emelie

2009-06-10 @ 23:10:40
URL: http://fambabunovic.blogg.se/

Kommentera inlägget här:

Namn:
Kom ihåg mig?

E-postadress: (publiceras ej)

URL/Bloggadress:

Kommentar: