FaceBook
Instagram
Mail

Halsbränna!

22:22:02

Finns inte mcyket som är så irriterande som halsbränna tycker jag iallafall! Usch, fick det från vitlöksbrödet vi åt, blää.. Får det av pizza också, så man behöver ju inte vara rädd för att få dille på det nu iallafall haha!

Ang. graviditeten kommer jag självklart att skriva om den, det är ju en familjemedlem i magen haha..
Har mått illa hela tiden, sen dag 1, kan ni tänka er.. Har veta säkert att jag varit gravid sen jag var i 2:a veckan och nu är jag i 16:e, så jag har hållt det hemligt från bloggen länge, det har varit svårt måste jag tillägga!
Magen syns och har gjort ett litet tag tycker jag.. jag känner den lille därinne och det är mysigt!
Har fortfarande lite svårt att tänka mig själv som 2 barnsmamma, men jag VET att jag kommer fixa det!! Och med min underbara Zoran och Evelina kommer allt bli så mycket lättare!

NU ska jag gå och ta samarin för nu spyr jag snart!

Puss på er


Kommentarer
Postat av: natalie

vad jag ser frameot att få läsa om din gradivitet :) nu vill jag veta allt om NÄR du mår illa, känner sparkar osv...pusss

2009-06-18 @ 22:34:21
URL: http://natitas.blogg.se/

Kommentera inlägget här:

Namn:
Kom ihåg mig?

E-postadress: (publiceras ej)

URL/Bloggadress:

Kommentar: